gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Триває інформаційна робота з працівниками та роботодавцями Вінниччини щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства з питань праці

З метою інформування працівників та роботодавців щодо дотримання вимог законодавства про працю, у Вінницькій області тривають інформаційно-роз’яснювальні заходи.

Так, інспектори праці надали роз’яснення представникам торгівельної сфери Вінниччини щодо переваг офіційного працевлаштування та наслідків використання незадекларованої праці.

  

Працівникам наголосили, що незадекларована праця позбавляє їх права на соціальний захист. Роботодавців, в свою чергу, поінформовано, що належним чином оформлені трудові відносини  можуть вважатися лише ті, коли з працівником укладено трудовий договір, офіційно повідомлено про його працевлаштування Державну податкову службу, офіційно і в повному розмірі виплачується заробітна плата, а також за працівника сплачується єдиний соціальний внесок.

Дізнайтеся детальніше:

Як працівнику перевірити оформлення трудових відносин і сплату страхових внесків роботодавцем

Як правильно оформити працівника?

 

2022-01-26

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.