(0432) 67-29-80
Вінницька область

Тренінг для тренерів з управління ризиками

Тренінг для тренерів з управління ризиками

Начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич, лікар з гігієни праці Анжела Ліщун та заступник начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександр Морквищен взяли участь у триденному тренінгу для тренерів «Безпека та гігієна праці – методи управління ризиками (оцінка і контроль) та специфіка їх застосування інспекторами праці у автотранспортній галузі», який проводився під егідою Європейського Союзу та Міжнародної організації праці 28-30 листопада 2018 року у Києві.

Метою тренінгу було посилити спроможність працівників Державної служби України з питань праці, особливо інспекторів праці, а також технічних експертів галузевих профспілок, у сфері управління професійними ризиками, сприяти підвищенню ефективності дій та заходів інспекторів під час інспекційних перевірок.

Тренери – Менеджер Проекту ЄС-МОП Антоніу Сантуш та Генеральний радник Федеральної служби зайнятості, праці та соціального діалогу з питань державної служби, інсекційної служби з питань добробуту та охорони здоров’я на робочому місці (Бельгія) Карел Ван Дамм.

У ході тренінгу його учасники ознайомились з галузевими стандартами ЄС та МОП з питань безпеки та гігієни праці, на конкретних прикладах із загальними методами оцінки ризиків, інструментами для застосування під час інспекційних відвідувань (контрольні списки, реєстр можливих небезпек, ризиків та відповідних профілактичних та захисних заходів тощо). Проводились інтерактивні вправи у конкретних робочих ситуаціях.

На завершення учасники тренінгу відвідали підприємства автотранспортної галузі Києва, на яких успішно впроваджується система управління ризиками (оцінка і контроль) безпеки та гігієни праці.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.