(0432) 67-29-80
Вінницька область

Травму спричинила безпечність працівника

Травму спричинила безпечність працівника

25 серпня 2017 року о 10:30 тракторист фермерського господарства «Борівське» (Чернівецький район) Б., 1962 р.н., випресовував підшипник з вала культиватора за допомогою зубила і молотка. Робота проводилась без захисних окулярів, бо вони, за словами Б., йому заважали. Після чергового удару по зубилу, зовнішня обойма підшипника лопнула і скалка вдарила Б. в ліве око, пошкодивши рогівку із випадінням райдужної оболонки.

Причинами нещасного випадку стали  незастосування потерпілим засобів індивідуального захисту (захисних окулярів) при їх наявності, відсутність належного контрою за дотриманням працівником вимог інструкцій з охорони праці у виробничій діяльності та невиконання вимог інструкцій з охорони праці самим працівником.

Згідно з висновком комісії зі спеціального розслідування, у зв’язку з тим, що нещасний випадок стався на території підприємства під час виконання трудових обов’язків, його визнано таким, що пов’язаний з виробництвом. На даний випадок складено акт за формою Н-1.

Матеріали спеціального розслідування даного нещасного випадку направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.