(0432) 67-29-80
Вінницька область

Спеціальним розслідуванням встановлено, що нещасний випадок не пов’язаний з виробництвом

Спеціальним розслідуванням встановлено, що нещасний випадок не пов’язаний з виробництвом

20 листопада 2017 року о 21:00 електрозварник ТОВ «Юналекс» (м. Одеса) М., 1991 р.н., який виконував роботи у м. Ладижин, помер під час відпочинку між змінами у дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Подільський Артек» (с. Заозерне Тульчинського району).

Згідно з висновком експерта Ладижинського відділення Вінницького обласного бюро судмедекспертизи, смерть М. настала внаслідок отруєння етиловим алкоголем, що підтверджується морфологічними (секційними) і лабораторними дослідженнями

У зв’язку з тим, що смерть М. настала внаслідок отруєння етиловим алкоголем, при цьому алкогольні речовини не застосовуються у виробничих процесах працівниками ТОВ «Юналекс», на підставі підпункту 3 пункту 16 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків,професійних захворювань і аварій на виробництві, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч з батьком потерпілого, роз’яснили його права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.