(0432) 67-29-80
Вінницька область

Сьогодні – День Гідності та Свободи

Сьогодні – День Гідності та Свободи

21 листопада 2018 року представники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, що пройшли на Європейській площі у Вінниці.

У заході взяли участь керівники області та міста, представники державних установ, громадських організацій, учасники операції об’єднаних сил на сході України, військовослужбовці, молодь, мешканці та гості міста.

Учасники мітингу вшанували пам’ять всіх Героїв Небесної сотні, які загинули у боротьбі за європейське майбутнє України, хвилиною мовчання. До щему в серцях усіх зворушили слова пісні, яку виконали юні вінничани: «Білі лебеді у небесах з перебитими крильми, запаливши тисячі сердець, ви свої не вберегли…»

Відбулося урочисте покладання квітів та вінків до пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим воїнам АТО і Вічного вогню на Європейській площі. Від імені колективу Управління Держпраці це зробили заступник начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Олександр Коваль та інженер-програміст Ігор Барчак.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.