(0432) 67-29-80
Вінницька область

Смерть настала внаслідок загального захворювання і не пов’язана з виробництвом

Смерть настала внаслідок загального захворювання і не пов’язана з виробництвом

21 січня 2019 року о 5:15 на робочому місці померла сторож ринку Б., 1969 р.н., яка працювала у ФОП Сташко В.П. (смт Вапнярка). Близько третьої ночі вона викликала телефоном сестру та подругу, поскаржившись на біль в ділянці серця та важке дихання. Викликані лікарі «швидкої» надавали медичну допомогу протягом години, але врятувати життя не вдалось.

Відповідно до лікарського свідоцтва про смерть, виданого Томашпільським відділенням Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, смерть настала внаслідок , атеросклеротичної хвороби серця гострої серцево-судинної недостатності.

У зв’язку з тим, що смерть Б. настала внаслідок загального захворювання, при цьому факту впливу шкідливих умов праці на погіршення стану здоров’я потерпілої не встановлено, на підставі підпункту 6 пункту 16 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, даний нещасний випадок не визнано таким,  що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали розслідування даного нещасного випадку направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування мали зустріч із сестрою потерпілої, роз’яснили її права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.