(0432) 67-29-80
Вінницька область

Смерть на робочому місці настала внаслідок загального захворювання

Смерть на робочому місці настала внаслідок загального захворювання

1 липня 2019 року о 16:20 у приміщенні моніторної відділу служби безпеки будівельно-господарського гіпермаркету ТОВ «Епіцентр К» (с. Зарванці Вінницького району) під час виконання службових обов’язків інспектор Г., 1975 р.н., несподівано знепритомнів. Колега повідомив керівника, викликав швидку допомогу і почав надавати першу долікарську допомогу. Лікарі розпочали реанімаційні заходи, але вони не дали результатів.

Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, причиною смерті Г. стала гостра серцева недостатність, хронічна ішемічна хвороба серця.

У зв’язку з тим, що смерть М. настала внаслідок загального захворювання, він пройшов у встановленому порядку медичний огляд, при цьому факту впливу шкідливих умов праці на робочому місці потерпілого не встановлено, на підставі пункту 53 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.