(0432) 67-29-80
Вінницька область

У школах Вінницького району проведено наради

У школах Вінницького району проведено наради

Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку С.К.Смельцер провів превентивні заходи з попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень в 11 навчальних і дошкільних закладах Вінницького району (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., Вінницькохутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ, КЗ «Мзяківсько-Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ», Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ, НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт. Стрижавка», Некрасівська ЗОШ І-ІІІ ст., Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст., Пултівська СЗШ І-ІІІ ст., Степанівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ, Сосонська СЗШ І-ІІІ ст., Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.)

До відома керівників та інженерно-технічних працівників було доведено «Порядок  проектування, виготовлення, монтажу та експлуатації котлів теплопродуктивністю понад 0,01 МВт у відповідності до вимог Правил охорони праці під час експлуатації, обладнання що працює під тиском» (НПАОП 0.00-1.81-18).

Також було звернуто увагу на необхідність здійснення технічного обслуговування димових та вентиляційних каналів та здійснення перевірки спрацювання пристроїв захисту, блокування, сигналізації та їх технічний ремонт. Забезпечення проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійним захворюванням.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.