gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Ще одне підприємство прийняло рішення розмістити виробництво на Вінниччині

Ще одне підприємство прийняло рішення розмістити виробництво на Вінниччині

У зв’язку із активними бойовими діями у деяких регіонах, все більше підприємств виявляє бажання перемістити свої виробничі потужності до Вінницької області.

21 квітня начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько з робочим візитом відвідав чергове релоковане до Вінниччини підприємство, що здійснює свою діяльність у сфері оптової торгівлі технікою та різним обладнанням.

Відтепер ще одне релоковане підприємство окрім інформаційної підтримки щодо законодавства з питань праці, отримуватиме усю необхідну практичну та методичну допомогу стосовно організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

Зокрема, під час розмови, Володимир Марунько зазначив, що на сайті Управління Держпраці діє сервіс «Інтерактивний інспектор», за допомогою якого можна отримати консультацію з питань трудового законодавства, законодавства про охорону праці, а також щодо надання інформаційної підтримки релокованим підприємствам.

2022-04-22

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.