(0432) 67-29-80
Вінницька область

Проведено семінар-практикум для головних бухгалтерів підприємств м.Вінниці

Проведено семінар-практикум для головних бухгалтерів підприємств м.Вінниці

Заступник начальника  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів В.М.Партій взяла участь і виступила на інформаційно-консультативному семінарі-практикумі для головних бухгалтерів підприємств м.Вінниці, який організувала і провела Вінницька обласна організація товариства «Знання» .

Темою семінару-практикуму: «Річна звітність – 2017: від «А» до «Я», у програму якого включені питання аналізу перевірок підприємств Управлінням Держпраці у Вінницькій області та про зміни щодо державного нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю.

Валентина Партій ознайомила присутніх із основними засадами Постанови Кабінету Міністрів України №295 від 26.04.2017 року «Деякі питання реалізації ст.259 КЗпПУ та ст. 34 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 1 якої затверджено, зокрема, Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Учасників семінару також було поінформовано про підстави для здійснення інспекційних відвідувань. Зазначено, що однією з підстав проведення інспекційного відвідування інспекторами праці є інформація отримана від Пенсійного фонду щодо відсутності нарахування в поточному звітному періоді. Інспекційні відвідування проводяться також за інформацією ДФС – невідповідність кількості працівників обсягам виробництва, факти порушення законодавства про працю, виявлені у ході здійснення контрольних повноважень, роботодавців, що мають заборгованість із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, що перевищує мінімальний страховий внесок за кожного працівника тощо.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.