(0432) 67-29-80
Вінницька область

Семінар-навчання щодо нових правил з охорони праці

Семінар-навчання щодо нових правил з охорони праці

У зв’язку з набуттям чинності нових нормативно-правових актів з охорони праці Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» організовує 27–29 серпня 2018 року семінар-навчання на тему: «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском. Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання».

Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском НПАОП 0.00-1.81-18 (далі – Правила) поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, що займаються монтажем, демонтажем, експлуатацією (використання за призначенням, технічне обслуговування, ремонт), модифікацією (реконструкція чи модернізація), перевіркою технічного стану (технічний огляд, експертне обстеження) обладнання, що працює під тиском, вищим 0,5 бар. Зазначені Правила обов’язкові для виконання всіма працівниками, що займаються модифікацією (модернізацією, реконструкцією), монтажем, демонтажем, налагодженням, технічним обслуговуванням, ремонтом, технічним оглядом та експлуатацією обладнання, що працює під тиском, вищим 0,5 бар.

Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання НПАОП 0.00-1.80-18 (далі – Правила) поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, що займаються монтажем, демонтажем, експлуатацією (використання за призначенням, технічне обслуговування, ремонт), модифікацією (реконструкція чи модернізація), перевіркою технічного стану (технічний огляд, експертне обстеження) вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання.

Запрошуємо на семінар–навчання відповідальнихних осіб та викладачів відповідних Правил. 

Програмою семінару-навчання  передбачено:

 І день семінару-навчання (27 серпня 2018 року) – набазі КП «Святошинське лісопаркове господарство» – навчання з Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском НПАОП 0.00-1.81-18;

ІІ день семінару-навчання (28 серпня 2018 року) – на базі КП «Святошинське лісопаркове господарство» – навчання з Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання НПАОП 0.00-1.80-18;

ІІІ день семінару-навчання (29 серпня 2018 року) – на базі ДП «ГНМЦ» — практична робота у комп’ютерному класі (опрацювання тестових питань з відповідних Правил). Перевірка знань з НПАОП комісією Держпраці.

Під час заходу, за бажанням замовника, є можливість  навчання та проходження перевірки знань, як обох Правил так і одного з зазначених Правил.

Для проведення заходу запрошені розробники нових Правил, представники  Держпраці, а також досвідченні фахівці-практики підприємств України.

Учасники заходу після успішної перевірки знань отримають відповідні посвідчення. 

Реєстрація учасників з 9.00 до 11.00. Початок семінару-навчання об 11.00.   

Заявки надсилати на бланку підприємства на адресу: 04060, м. Київ, вул. Вавілових, 10-А. Довідка за тел.: (044) 453-75-96, 440-14-77, 453-96-92, 453-97-37.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.