(0432) 67-29-80
Вінницька область

Семінар-нарада щодо додержання трудових відносин відбулась у Крижополі

Семінар-нарада  щодо додержання трудових відносин відбулась у Крижополі

18 вересня 2018 року у Крижопільській райдержадміністрації, за участі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області, проведено семінар-нараду з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.

У роботі семінар-наради взяв участь перший заступник голови  районної державної адміністрації Валентин Пастушенко,  начальник Крижопільського відділення управління виконавчої дирекції фондку соціального страхування України у Вінницькій області Лілія Котюжанська та спеціалісти відділення, керівники, економісти, бухгалтери, інспектори по кадрах, інженери з охорони праці, голови профспілкових комітетів установ та організацій району.

З інформацією про деякі питання реалізації ст.259 Кодексу законів про працю України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю відповідно вимог Постанови КМУ від 26.04.2017р. №295. Легалізація трудової діяльності» виступив  - головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Гаєв.

Про додержання вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки учасників наради інформував  - головний державний інспектор відділу АПК та соціально-культурної сфери Костянтин Іващенко.

«Вимоги щодо санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємствах» - такою була тема виступу лікара з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Олександра Наавгуста. Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці розповів  - головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Вадим Лемець.

З роз’ясненням вимог Закону України від 02.12.2010 року «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та їх додержанням виступила  - головний державний інспектор відділу інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Світлана Яропуд.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.