(0432) 67-29-80
Вінницька область

Семінар із загальних питань зайнятості населення

Семінар із загальних питань зайнятості населення

17 травня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для безробітних на тему: «Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці. Найманий робітник та законодавство про працю».

В семінарі взяли участь головний державний інспектор з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області - Поліщук Наталія Анатоліївна , директор Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ Олена, Котенко головнийспеціаліст Чечельницького бюро Гайсинського центру вторинної безоплатної правової допомоги, Олександр Васильович Яблонський та 10 осіб з числа безробітних.

Відкрила семінар Наталія Поліщук, яка порушила питання оформлення трудових відносин, легальної зайнятості найманих працівників, відмінність трудового договору від ЦПД, від;.овідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість.

По закінченню семінару всім бажаючим були надані індивідуальні консультації з питань трудових відносин, нормування праці, робочого часу та часу відпочинку, оплати праці.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.