(0432) 67-29-80
Вінницька область

Семінар для роботодавців щодо дотримання законодавства про працю

З метою вирішення питання зайнятості населення, недопущення нелегальної праці, дотримання соціальних гарантій та відповідальності за порушення законодавства про працю, 25 липня у Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців, який провела заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Валентина Партій.

Роботодавці дізналися про механізм здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю; отримали роз’яснення щодо оформлення працівників згідно з чинним законодавством, недопущення утворення заборгованості із виплати заробітної плати та відповідальність за недотримання норм трудового законодавства. Йшлося і про недопущення дискримінації на роботі, зокрема про працевлаштування та оплату праці людей з інвалідністю, вагітних жінок тощо.

Присутні на семінарі керівники підприємств, менеджери по роботі з персоналом, працівники бухгалтерського обліку отримали необхідну інформацію, яку використовуватимуть у подальшій роботі.

Валентина Партій відповіла на численні запитання присутніх та надала контактні телефони для отримання, у разі потреби, більш розширених консультацій з питань законодавства про працю.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.