(0432) 67-29-80
Вінницька область

Семінар для ФОПів у Немії

Семінар для ФОПів у Немії

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Любов Онуфрійчук провела семінар з фізичними особами – підприємцями, які проводять різні види діяльності у с. Немія Могилів-Подільського району, з метою інформування з питань додержання законодавства про працю та зайнятість населення.

У ході розмови було висвітлено зміни, які відбулися у трудовому законодавстві, питання легалізації найманої праці, оформлення трудових відносин, відмінність трудового договору від ЦПД, відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість.

Основні завдання, які на даний час ставляться перед цими роботодавцями, – оформлення трудових відносин, а значить соціальний захист працівників на всі випадки їхньої трудової діяльності. Такий працівник буде у майбутньому отримувати достойну пенсію, виплати у разі непрацездатності, допомога по безробіттю, надання допомоги при народженні дитини і т. ін.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.