(0432) 67-29-80
Вінницька область

Роз’яснили суть і мету девізу Дня охорони праці «Захищене і здорове покоління»

Роз’яснили суть і мету девізу Дня охорони праці «Захищене і здорове покоління»

Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.

Начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Анатолій Ткачук, його заступник Олександр Морквишен, заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олександр Куцик та головний державний інспектор Сергій Рудюк довели присутнім звернення Організаційного комітету з підготовки до проведення 28 квітня Дня охорони праці в Україні та роз’яснили суть і мету девізу «Захищене і здорове покоління».

У ході наради було наголошено на своєчасності проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій з охорони праці за професіями та видами робіт, підготовці кадрів, проходженні стажування прийнятих на роботу працівників, відповідності освіти керівного складу, професійному доборі тощо.

Окрему увагу приділено наявності дозволів на роботи, об’єкти, машини, механізми та устаткування підвищеної небезпеки. Наголошено на безпечному виконанні робіт підвищеної небезпеки, необхідності проходження періодичного медичного огляду працівників, використанні засобів індивідуального захисту, здійсненні постійного контролю за дотриманням трудової та виробничої дисципліни серед працюючих.

Присутнім було запропоновано звертатись до фахівців Держпраці з будь-яких питань, які виникають у процесі трудової діяльності колективу, з тим, щоб попередити виникнення несприятливих умов праці, що можуть призвести до професійних захворювань, запобігти аварій та нещасних випадків на виробництві.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.