(0432) 67-29-80
Вінницька область

Директорам ДНЗ роз’яснено вимоги законодавства України про працю

Директорам ДНЗ роз’яснено вимоги законодавства України про працю

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна взяла участь і виступила на семінарі для директорів дошкільних навчальних закладів на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою забезпечення повної та продуктивної зайнятості» у Правобережному районному центрі зайнятості м. Вінниці.

Налагоджена співпраця та порозуміння з роботодавцями, вчасне інформування роботодавців про зміни в чинному законодавстві з питань зайнятості – саме такою була мета семінару.

Директор Правобережного районного центру зайнятості Світлана Кривенко розповіла присутнім про ситуацію, яка склалася на ринку праці та можливості співпраці центру зайнятості з дошкільними навчальними закладами у розрізі діючих напрацювань та закликала до спільного вирішення існуючих проблемних питань. Також акцентувала увагу на тому, що центр зайнятості сьогодні – це перш за все сервісна установа, яка надає сучасні та ефективні послуги.

Лариса Пасічна надала відповіді на всі питання, які стосувалися дотримання вимог законодавства України про працю та наслідки за його порушення.

Під час зустрічі представники навчальних закладів отримали витяги із чинного законодавства, інформацію про професійно-кваліфікаційний склад осіб із педагогічною освітою та осіб з інвалідністю.

У межах проведеного заходу взяли участь 20 осіб, які мали змогу спільно обговорити питання, які були озвучені і є актуальними у роботі. Відбувся обмін думками та намірами на подальшу співпрацю

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.