(0432) 67-29-80
Вінницька область

Розслідуванням встановлено, що смерть тракториста спричинило загальне захворювання

Розслідуванням встановлено, що смерть тракториста спричинило загальне захворювання

9 вересня 2018 р. об 10 год. 00 хв. тракторист-машиніст ТОВ «Сетагро»  (смт Рокитне Київської області) К., 1966 р.н., який перебував у відрядженні у ПрАТ «ПК «Поділля» (с. Довжок  Ямпільського району), помер у душовій кімнаті ремонтної майстерні тракторної бригади сільськогосподарської дільниці «Вербка».

Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть Томашпільського відділення Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, смерть К. настала внаслідок набряку і дислокації головного мозку, субарахноїдального крововиливу із середньо-мозкової артерії.

У зв’язку з тим, що смерть К. настала внаслідок загального захворювання, при цьому протипоказань до роботи за професією тракториста-машиніста та факту впливу шкідливих умов праці (напруженості праці) на погіршення стану здоров’я потерпілого не встановлено, на підставі підпункту 6 пункту 16 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві даний  нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч з дружиною потерпілого, роз’яснили її права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.