(0432) 67-29-80
Вінницька область

Розслідування: смерть настала внаслідок загального захворювання

Розслідування: смерть настала внаслідок загального захворювання

19 березня 2019 року о 9:30 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком із завідувачем складу ПП «Хутір» (с. Богачів Немирівського району) П., 1963 р.н. Під час перевірки завантаження ящиків з продукцією в автомобіль, П. несподівано знепритомніла. Викликані лікарі «швидкої» надавали медичну допомогу протягом 25 хвилин, але врятувати життя не вдалось.

Відповідно до лікарського свідоцтва про смерть, виданого Немирівським міжрайонним відділенням Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, смерть настала внаслідок тампонади серця кров’ю, розриву аневризми серця, аневризми серця.

У зв’язку з тим, що смерть Б. настала внаслідок загального захворювання, потерпіла пройшла у встановленому порядку медичний огляд, за результатами якого була визнана придатною до роботи за професією, при цьому небезпечних чи шкідливих виробничих факторів та факторів важкості і напруженості трудового процесу на робочому місці та на місці, де відбулось погіршення стану здоров’я потерпілої не встановлено, на підставі підпункту 6 пункту 16 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, даний нещасний випадок не визнано таким,  що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали розслідування даного нещасного випадку направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування мали зустріч із сином потерпілої, роз’яснили його права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.