(0432) 67-29-80
Вінницька область

Розслідування: смерть настала від комбінованої токсичної дії чадного газу та етилового спирту

Розслідування: смерть настала від комбінованої токсичної дії чадного газу та етилового спирту

4 листопада 2017 року о 8:00 у приміщенні закритого боксу на території автопарку ПП «Радівське» по ВСГП Калинівського району, у кабіні автомобіля ЗІЛ-130, було виявлено мертвим водія К., 1962 р.н.

Враховуючи пояснення працівників підприємства, висновок Калинівського районного відділення Вінницького обласного бюро судмедекспертизи, комісія прийшла до висновку, що К. після завершення робочого дня, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, пішов у бокс гаража з метою переночувати. Запустив двигун ЗІЛ-130, щоб зігрітись в кабіні автомобіля, де від комбінованої токсичної дії монооксиду вуглецю (чадного газу) та етилового спирту помер.

У зв’язку з тим, що нещасний випадок з К. стався не в робочий час та завдання на виконання будь-яких робіт йому не надавалось, смерть настала внаслідок комбінованої токсичної дії монооксиду вуглецю (чадного газу) та етилового спирту, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із дружиною потерпілого, роз’яснили її права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.