(0432) 67-29-80
Вінницька область

Розслідування: груповий нещасний випадок визнано пов’язаним з виробництвом

Розслідування: груповий нещасний випадок визнано пов’язаним з виробництвом

9 серпня 2017 року близько 11:15 працівники ТОВ «АГРАНА ФРУТ Україна», інженер-механік К., 1984 р.н., та водій Г., 1959 р.н., прямуючи у відрядження за службовим завданням на службовому автомобілі «Skoda Superb», потрапили у дорожньо-транспортну пригоду у м.Монастириське Тернопільської області.

Їхнє авто зіткнулося з автомобілем «TATA LPT 613», який рухався у зустрічному напрямку. Інженер-механік отримав пошкодження зв’язок лівої стопи, а у водія забій грудного відділу хребта та грудної клітки, закрита черепно-мозкова травма.

Відповідно до акта за формою Т-1, складеного комісією зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, водій автомобіля «TATA LPT 613» (ТОВ «Веснянка» Хмельницького району Хмельницької області) порушив п.п. 2,3 «б»., 11.3., та 31.1. Правил дорожнього руху, не стежив за технічним станом транспортного засобу, допустив несправність його гальмівної системи, внаслідок чого автомобіль змінив напрямок руху ліворуч та виїхав на смугу зустрічного руху де допустив зіткнення з автомобілем «Skoda Superb».

Даний груповий нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом і на потерпілих інженера-механіка К. та водія Г. складено акти за формою Н-1.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.