(0432) 67-29-80
Вінницька область

Розроблено заходи для забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю

Розроблено заходи для забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 70» розроблений Державною службою України з питань праці відповідно до вимог статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» та на виконання плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Указу Президента України від 13.12.2016 № 553 «Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 (протокол № 4), з метою здійснення належного державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: stasiuk@dsp.gov.ua; факс/тел.: (044) 288-33-02.

Проект постанови оприлюднений шляхом розміщення на офіційному сайті Держпраці: www. dsp.gov.ua (розділ «Діяльність» → підрозділ «Регуляторна діяльність»).

Проект постанови

Зміни

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.