(0432) 67-29-80
Вінницька область

Розпочато планову перевірку КУП «Ековін»

Розпочато планову перевірку КУП «Ековін»

Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затвердженого наказом Управління Держпраці у Вінницькій області від 20.11.2018 року  № 1417-О, головні державні інспектори відділів нагляду на будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Микола Павличук, нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Костянтин Ковальов, нагляду в машинобудуванні та енергетиці Андрій Романенко та начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич розпочали планову комплексну перевірку Комунального унітарного підприємства «Ековін» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці.

Довідково:

На сьогодні Комунальне унітарне підприємство «Ековін» надає послуги з вивезення побутових відходів понад 70% населення міста Вінниці, яке проживає як у багатоквартирних будинках, так і в одноквартирних будинках з присадибною ділянкою, та понад 2200 підприємствам, установам, організаціям різної форми власності.

Умісті обслуговуються понад 350 контейнерних майданчиків,  1870 контейнерів. Щоденно (365 днів на рік) на полігон ПВ вивозиться ≈1900 м³ відходів.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.