(0432) 67-29-80
Вінницька область

Розпочато планову комплексну перевірку ТОВ «Птахофабрика Поділля»

Розпочато планову комплексну перевірку ТОВ «Птахофабрика Поділля»

Фахівцями Управління Держпраці розпочато планову комплексну перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю «Птахофабрика Поділля» (с. Степанівка Вінницького району) з питань додержання законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці.

Перевірка проводиться відповідно до ст.5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», на виконання Плану заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2019 рік, затвердженого наказом Державної служби України з питань праці від 29.11.2018 № 126.

Для проведення планової перевірки у ТОВ «Птахофабрика Поділля»  призначено комісію на чолі з головним державним інспектором відділу нагляду в АПК та СКС Р.В.Чернишем. До складу комісії увійшли кваліфіковані фахівці Управління: начальник відділу з питань гігієни праці С.О.Юревич, головні державні інспектори відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки К.М.Ковальов та відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці А.В.Романенко.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.