(0432) 67-29-80
Вінницька область

Роль працівника відділу кадрів у виконанні заходів з охорони праці

Роль працівника відділу кадрів у виконанні заходів з охорони праці

Інтеграція України в Євросоюз спричиняє зміну у вітчизняному законодавстві, включаючи й нормативно-правову базу, що діє у сфері охорони праці. Сьогодні в Україні є актуальними питання легалізації трудових відносин, а також забезпечення гідних і безпечних умов праці.

Враховуючи зазначене, ДП «ГНМЦ» 26-27 грудня 2018 року організовує семінар-навчання на тему: «Роль працівника відділу кадрів у виконанні заходів з охорони праці».

Під час проведення заходу вперше в Україні будуть розглянуті питання про роль працівника відділу кадрів у виконанні заходів з охорони праці, зокрема, щодо:

  • забезпечення підприємства, установи або організації (надалі – підприємство) кадрами потрібних професій, які мають належну і достатню кваліфікацію та задовільний стан здоров’я для виконання своїх посадових обов’язків у відповідності до вимог Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників з метою надійного забезпечення цілей і стратегії діяльності підприємства і виконання його виробничих і соціально-економічних планів;
  • участі у здійсненні основних напрямків заходів з охорони праці;
  • соціального захисту працівників.

Цільова аудиторія семінару–навчання: представники відділу кадрів, а також інші посадові особи підприємств, які безпосередньо відповідають за дотримання законодавства про працю.

Модератором семінару є доцент кафедри управління водними ресурсами та охорони праці Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства Стовбун Анатолій Іванович, кандидат медичних наук.

Всі учасники отримають матеріали семінару-навчання та відповідні сертифікати.  Звертаємо увагу, що сертифікат ДП «ГНМЦ» є підтвердженням підвищення кваліфікації учасників семінару-навчання.

Реєстрація учасників з 9.00 до 11.00. Початок семінару-навчання об 11.00.   

Заявки просимо надсилати до 21 грудня 2018 року на бланку підприємства за формою, що додається на адресу: 04060, м. Київ, вул. Вавілових, 10-А, факс: (044) 453-75-96, 440-14-77, 453-96-92, 453-97-37, e-mail: dogovor@gnmc.kiev.ua.

Телефони для довідок: 095-805-72-04; 067-413-08-14.

Заявка на надання інформаційно-консультаційних послуг

(семінар-навчання на тему: «Роль працівника відділу кадрів у виконанні заходів з охорони праці»  26-27 грудня 2018 року)

Прізвище, ім’я

та по батькові

Місце роботи,

посада

Контактний телефон,

е-mail

Примітка
         
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.