(0432) 67-29-80
Вінницька область

Робота відділу з питань додержання законодавства про працю за тиждень

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 6-10 серпня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.

На підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області: СФГ «Задорожного Валерія Микитовича» Теплицького району; ФГ «Благо СМС» Піщанського району; ПП «Пивоварофф», ТОВ «Олександр-Гарант-ГРУП», ТОВ «Олеріт», ПП «Олександр-Гарант», КУ «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку», ПП «Центр розвитку персоналу «Геліос» м.Вінниця проведено наради, на  яких розглядалися питання експертизи умов праці та попередження випадків використання найманої праці без оформлення трудових відносин і зміни у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення.

Головним державним інспектором взято участь у семінар-нараді  за участю представників роботодавців у Ладижинській міській філії Вінницького ОЦЗ на тему: «Правила оформлення трудових відносин з працівником. Цивільно-правові договори. Мінімальні гарантії в оплаті праці»

Проведено 12 семінар-нарад з питань гігієни праці.

На особистому прийомі прийнято 31 громадянина, яким надано консультації з порушених питань.

Розглянуто 14 письмових звернень громадян.

Проведено 10 інспекційних відвідувань за додержанням законодавства про працю, у т.ч. 5 інспекційних відвідувань з питань оформлення трудових відносин ; 

Розглянуто 6 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 357 тис. 408 грн.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.