(0432) 67-29-80
Вінницька область

Роботодавцям роз’яснили норми законодавства про працю

13 вересня 2019 року у приміщенні Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю роботодавців на тему: «Роботодавець – основний клієнт служби зайнятості» .

У заході взяли участь представники роботодавців – виробників сільськогосподарської продукції, а саме: ПСП «Фортуна», ФГ «Балацького», ФГ» Брицьке», ТОВ «ТМБЗ», ФГ «Світанок Л.П».

Перед присутніми виступили директор Липовецької РФ Віталій Руденко та головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Олена Гульман, завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Григорій Миколайович Єфімов.

Під час семінару акцентували увагу учасників на тому, що роботодавці зобов’язані дотримуватись норм законодавства про працю та зайнятість населення, створювати робочі місця для працевлаштування і забезпечувати інші соціально-економічні гарантії, передбачені чинним законодавством, надавати державній службі зайнятості інформацію, необхідну для організації працевлаштування безробітних.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.