(0432) 67-29-80
Вінницька область

Роботодавців ознайомили з пріоритетами служби зайнятості та Держпраці

Роботодавців ознайомили з пріоритетами служби зайнятості та Держпраці

29 серпня 2019 року у Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста за участю заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Валентини Партій.

Присутні п′ятдесят роботодавців з цікавістю ознайомилися з відеоінформацією про Стратегію розвитку державної служби зайнятості на найближчі три роки. Заступник директора Світлана Аляб’єва розповіла про перспективи модернізації та реформування послуг центру зайнятості, тенденції служби до розвитку е-сервісів тощо.

Валентина Партій поінформувала присутніх про останні зміни у законодавстві та нормативно-правових актах щодо державного нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю.

Особливу увагу присутніх було звернуто на необхідність дотримання законодавства про працю в частині належного оформлення трудових відносин, своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці. Учасники семінару також були детально поінформовані про відповідальність за порушення трудового законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.