(0432) 67-29-80
Вінницька область

Робота відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів

Робота відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів

З початку року відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів проведено 241 інспекційне відвідування, з яких у 130 розглядались питання оформлення трудових відносин, 6 невиїзних інспектувань, 2503 інформаційно-розяснювальних заходів у суб’єктів  господарювання (у т.ч. ЗМІ, сайти тощо).

За результатами інспекційних відвідуваннь виявлено 15 роботодавців, які використовують найману працю без належного оформлення трудових відносин (без укладання трудового договору) та 220 працівників, які працювали без належного оформлення трудових, у тому числі:

  • без укладання трудового договору – 107 осіб;
  • без здійснення повідомлення ДФС – 101 осіб;
  • підміна трудових договорів договорами ЦПХ – 12 осіб.

У 2019 році укладено трудові договори з 12 271 особою, з яких 6237 осіб прийнято за результатами інспекційних відвідувань, 2502 – за результатами інформаційно-розяснювальної роботи; 3532 – за результатами відвідувань роботодаців з метою інформування їх та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, згідно із п. 33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства України про працю.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.