(0432) 67-29-80
Вінницька область

Робоча нарада: про оцінювання результатів службової діяльності держслужбовців

Робоча нарада: про оцінювання результатів службової діяльності держслужбовців

10 листопада 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області  В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.

Були розглянуті поточні та проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду працівниками Управління. Володимир Марунько, зокрема, звернув увагу головних державних інспекторів на основні завдання, які потребують вирішення: зменшення заборгованості із зарплати в області, легалізацію найманої праці, зниження рівня виробничого травматизму, роботу із зверненнями громадян тощо.

Завідувач сектору персоналу І.В.Грищенко поінформувала, що, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 року № 640 «Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців», керівникам структурних підрозділів разом з підлеглими державними службовцями необхідно провести обговорення, визначення та погодження завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості їх службової діяльності на 2018 рік. Оригінали завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості потрібно подати до сектору персоналу до 11 грудня 2017 року.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.