(0432) 67-29-80
Вінницька область

Робоча нарада в Управлінні Держпраці

03.03.2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області під головуванням начальника Управління Марунька Володимира Васильовича та першого заступника Боковця Володимира Андрійовича  відбулась щотижнева  робоча нарада на якій розглянуто ряд робочих питань, що виникли на протязі робочого тижня та окреслено завдання на найближчій час.

Під час наради розглянули поточні та проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду працівниками Управління. Зокрема, керівництвом Управління наголошено на необхідності самовдосконалення, підвищення професійного рівня, вивчення і застосування на практиці нормативно-правових актів, які набули чинності з початку 2018 року.

Керівництвом  Управління Держпраці у Вінницькій області в котрий раз проінформовано та  доведено до відома, що Уряд затвердив перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Відповідний перелік затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року за № 1104. Так  Управління Держпраці у Вінницькій області розпочинає планові заходи відповідно до затвердженого річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.