(0432) 67-29-80
Вінницька область

Робоча нарада про завдання щодо вирішення проблеми незадекларованої праці

14 грудня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області  В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.

Володимир Марунько поінформував колектив про завдання для подальшої роботи інспекторів праці, які визначено за результатами робочої наради у Державній службі України з питань праці із заступниками начальників Головних управлінь (Управлінь) Держпраці в областях, до повноважень яких віднесена організація здійснення контролю за додержанням законодавства про працю.

Темою наради стала реалізація розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р. Обговорено досягнуті результати, проаналізовано найбільш успішні практики боротьби із незадекларованою працею, проаналізовані шляхи підвищення ефективності діяльності інспекторів праці.

Так, за результатами спільних зусиль кількість застрахованих осіб станом на 01.11.2018  в Україні зросла на 428 тис. 162 осіб по відношенню до початку року. У розрізі видів економічної діяльності, найбільше зростання спостерігається у сфері роздрібної торгівлі.

Начальник Управління акцентував увагу на необхідності активізації зусиль інспекторів праці щодо легалізації трудових відносин найманих працівників за результатами інспекційних відвідувань та масштабної роз’яснювальної роботи з роботодавцями та найманими працівниками для досягнення високої результативності у вирішенні проблеми незадекларованої праці в області.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.