(0432) 67-29-80
Вінницька область

Рекомендовано призупинити експлуатацію обладнання

Рекомендовано призупинити експлуатацію обладнання

Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ФГ «Пляхівське» (с. Пляхова Козятинського району), щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Головний державний інспектор М.В.Чекіна виявив 23 порушення вимог законодавства з охорони праці. Внесено припис для усунення порушень у місячний термін. Керівництву рекомендовано своїм наказом призупинити експлуатацію електрогазозварювального та вантажопідйомного обладнання. Одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Проведено нараду для підведення підсумків перевірки, під час якої детально проаналізовано виявлені порушення вимог законодавчих та нормативно-правових актів та надано консультації щодо їх усунення та недопущення у подальшому.

Фахівець Держпраці закликав відповідальних осіб здійснювати належний контроль за безпечним виконанням працівниками сільськогосподарських робіт, додержуватися вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, вживати необхідних заходів щодо організації безпечного виконання робіт, вчасно проводити навчання з питань охорони праці, відповідні інструктажі та періодичні медичні огляди працівників.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.