(0432) 67-29-80
Вінницька область

Рекомендації для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та як діяти у разі прояву симптомів захворювання

Управління Держпраці у Вінницькій області наголошує працівникам підприємств, установ та організацій  дотримуватися рекомендацій щодо запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Під час виробничого процесу в місцях, де комунікують між собою працівники, необхідно виконувати протиепідемічні заходи та  дотримуватися карантинних вимог, зокрема використовувати захисні маски, користуватися дезінфектантами, мити руки і тримати дистанцію понад 1,5 м.

Працівникам закладів охорони здоров’я рекомендуємо дотримуватися Стандарту медичної допомоги «Короновірусна хвороба (COVID-19)», затверджених наказом МОЗ України від 28.03.2020 за №722 (зі змінами), зокрема вимог додатку 6 стосовно раціонального використання засобів індивідуального захисту медичними працівниками при контакті з хворими та/або особами з підозрою на COVID-19. Підкреслюємо, що засоби індивідуального захисту повинні відповідати вимогам національних стандартів.

Також привертаємо увагу вчителів та батьків, діти яких навчаються у загальноосвітніх закладах, на рекомендації щодо безпечного перебування у школі:

У разі прояву симптомів захворювання дійте за алгоритмом:

Дотримуйтесь порад та будьте здорові!

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.