(0432) 67-29-80
Вінницька область

Реформування соціально-трудової сфери та сфери зайнятості є надважливими завданнями Мінсоцполітики

Реформування соціально-трудової сфери та сфери зайнятості є надважливими завданнями Мінсоцполітики

«Зважаючи на негативні наслідки економічної кризи та військової агресії на Сході України, реформування соціально-трудової сфери та сфери зайнятості є першочерговим завданням на сьогодні», - про це заявив Державний секретар Міністерства соціальної політики України Віктор Іванкевич на зустрічі з Фредерікою Ришене, експертом Генерального директорату Європейської Комісії  з питань зайнятості, соціальних справ і суспільної інтеграції та Мартіном Шредером аташе з політичних питань у сфері зайнятості, Представництва ЄС в Україні.

За словами Державного секретаря, пріоритетними завданнями щодо соціального розвитку є:

  • сприяння продуктивній зайнятості, реформа ринку праці;
  • створення справедливої системи пенсійного страхування;
  • забезпечення ефективної державної соціальної підтримки населення;
  • розвиток соціальних та реабілітаційних послуг в територіальних громадах;
  • забезпечення захисту прав дітей.

«Що стосується сфери зайнятості, Уряд ініціював реформу державної служби зайнятості, щоб перетворити її на активного посередника та регулятора на ринку праці, що дозволить упорядкувати функції, змінити підходи у роботі з зареєстрованими безробітними та шукачами роботи», - зазначив Віктор Іванкевич.

Він наголосив на тому, що навіть найкраще законодавство залишиться аркушем паперу, якщо не буде інструментів для забезпечення його практичного виконання. Тому співробітництво Міністерства соціальної політики з Європейським союзом у цих напрямках є вкрай важливим.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.