(0432) 67-29-80
Вінницька область

Ратифіковано Угоду з урядом Литви про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції

Ратифіковано Угоду з урядом Литви про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції

Верховна Рада на своєму засіданні 5 лютого 2020 року схвалила проект Закону України «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції».

Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко, представляючи законопроект у парламенті, зазначив, що ратифікація Угоди сприятиме забезпеченню захисту прав та інтересів працівників обох держав та боротьбі з нелегальною працею.

«Ратифікація Угоди створить можливість для офіційного працевлаштування громадян України в Литовській Республіці, що також покращить фінансове становище українських сімей»,- зауважив Віталій Музиченко.

Також заступник Міністра підкреслив, що реалізація Угоди дасть можливість залучити до України висококваліфікованих спеціалістів та робітників з Литовської Республіки.

Нагадаємо, що Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції, була підписана 7 грудня 2018 року у місті Києві.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.