(0432) 67-29-80
Вінницька область

Провели нараду з метою профілактики виробничого травматизму

Провели нараду з метою профілактики виробничого травматизму

Комісія під головуванням заступника начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександра Морквишена, у складі головних державних інспекторів відділів нагляду на виробництві та об’єктах підвищеної небезпеки Костянтина Ковальова і нагляду в АПК та СКС Миколи Чекіни провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Навчальний центр «МІОН».

З метою профілактики виробничого травматизму, фахівці Держпраці провели з присутніми нараду, у ході якої наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, підготовці кадрів тощо.

Також звернули увагу присутніх на загрози, які несе поширення інфікування коронавірусом Covid-19. Тож необхідно дотримуватись заходів профілактики, які знижують рівень ризику зараження на інфекційну хворобу. А при появі симптомів хвороби  у вигляді підвищення температури тіла, утруднення дихання, кашлю, необхідно відразу ж звернутися до лікаря.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.