(0432) 67-29-80
Вінницька область

Проведено семінар у ДПТНЗ «Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти»

Проведено семінар у ДПТНЗ «Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти»

29 жовтня 2019 року головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Любов Онофрійчук, спільно з працівниками відділу у справах неповнолітніх Чернівецької РДА, провела семінар-нараду у ДПТНЗ «Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти» з учнями, які навчаються з елементами дуальної форми навчання щодо використання дитячої праці.

Даний превентивний захід проведено з метою забезпечення ефективного виконання заходів, передбачених Державною соціальною програмою «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини» та відповідно до Плану заходів на ІІ півріччя 2019 року щодо співпраці між службою у справах дітей Вінницької ОДА та управлінням Держпраці у Вінницькій області, для підвищення рівня обізнаності дітей щодо додержання законодавства про працю неповнолітніх та недопущення використання найгірших форм дитячої праці.

Також було роз’яснено право учнів на працю, висвітлено питання недопущення експлуатації дитячої праці. Надано змістовні відповіді на запитання присутніх.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.