(0432) 67-29-80
Вінницька область

Проведено семінар-нараду з питань дотримання законодавства про працю

Проведено семінар-нараду з питань дотримання законодавства про працю

21 серпня 2018 року фахівці Управління Держпраці провели семінар-нараду з проблемних питань щодо державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції, додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці та атестації робочих місць із селищним, сільськими головами, керівниками та посадовими особами підприємств, установ та організацій Мурованокуриловецького району.

У роботі наради взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Ладан, начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області Світлана Юревич, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Петро Гречух, головний державний інспектор відділу інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Світлана Яропуд та головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Вадим Лемець.

У ході семінар-наради обговорювались питання:

  • реалізації ст. 259 Кодексу законів про працю України, ст. 34 «Про місцеве самоврядування в Україні», здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю відповідно вимог Постанови КМУ від 26.04.2017 р. № 295. Легалізація трудової діяльності»;
  • вимоги щодо санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємствах;
  • порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці;
  • про додержання  вимог Закону України від 02.12.2010 року «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.