(0432) 67-29-80
Вінницька область

Проведено планову перевірку з питань охорони праці ТОВ «ЕКО - СФЕРА»

Проведено планову перевірку з питань охорони праці ТОВ «ЕКО - СФЕРА»

Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «ЕКО - СФЕРА» (м.Калинівка).

Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері та відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки виявлено 36 порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Внесено припис щодо усунення порушень у встановлений термін. Три посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також директора товариства попереджено про необхідність негайного зупинення ряду робіт (виконання робіт підвищеної небезпеки: газонебезпечні роботи; газополум’яні роботи; роботи в діючих електроустановках напругою понад 1000В; зберігання балонів із стисненим газом; зварювальні роботи) та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (вантажопідіймальна машина; посудини, що працюють під тиском понад 0,05 Мпа;; технологічні транспортні засоби – 6 од., системи газопостачання природнім газом тощо).

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.