(0432) 67-29-80
Вінницька область

Проведено планову перевірку Вінницького авіаційного заводу

Проведено планову перевірку Вінницького авіаційного заводу

Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Вінницький авіаційний завод».

Головними державними інспекторами виявлено 12 порушень нормативно-правових актів. Зокрема, не одержано дозвіл на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки, пов’язаного з використанням небезпечних речовин (дільниця гальваніки), не всі працівники пройшли навчання і перевірку знань з питань охорони праці, відсутня перевірка вимірювання електроінструмента та кабелів подовжувачів.

Внесено припис щодо усунення порушень у встановлений термін. Дві посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності. Керівника попереджено про необхідність негайного зупинення експлуатації електроінструменту та устаткування на дільниці гальваніки.

За результатами перевірки фахівці Держпраці провели нараду, під час якої розглянули та проаналізували виявлені порушення, надали рекомендації щодо їх усунення.

Окрему увагу було звернуто на дотримання Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті, навчання і перевірку знань з цього виду робіт підвищеної небезпеки, інструктажі і постійний контроль за їх дотриманням відповідальними особами.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.