(0432) 67-29-80
Вінницька область

Проведено перевірку знань з питань охорони праці фахівців ГУ ДСНС

Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля (голова), заступника начальника відділу О.П.Куцика та заступника начальника відділу нагляду на виробництві та на об’єктах підвищеної небезпеки О.В.Коваля провела перевірку знань у посадових осіб ГУ ДСНС України у Вінницькій області, які пройшли навчання у ПП «Учбово-виробничий комбінат «Сигнал».

Під час перевірки працівники підприємства виявили належний рівень знань законодавства України з питань охорони праці, Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) та Правил безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00-1.76-15).

Фахівці Держпраці також провели нараду, у ході якої наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт.

Окрему увагу приділено дотриманню інструкцій з охорони праці щодо безпечного виконання робіт на висоті, організаційним та технічним заходам, якими  досягається безпека робіт в електроустановках, своєчасному проведенню опосвідчення стану безпеки електроустановок.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.