(0432) 67-29-80
Вінницька область

Проведено нараду у ТОВ НВП «Асток»

Проведено нараду у ТОВ НВП «Асток»

Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ Науково-виробниче підприємство «Асток» щодо дотримання вимог законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.

Головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Сергій Рудюк провів аналітичний огляд нещасних випадків виробничого травматизму на підприємствах за сім місяців поточного року та розглянув основні причини травматизму. Однією з основних причин травмування людей на робочому місці визначено організаційну.

Було наголошено на своєчасності проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, безпечного ведення робіт з підвищеною небезпекою, наявності та якості інструкцій з охорони праці за професіями та видами робіт, підготовці кадрів, проходженні стажування прийнятих на роботу працівників, відповідності освіти керівного складу, професійному доборі тощо.

Головний державний інспектор Андрій Романенко наголосив на дотриманні вимог Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів та загострив увагу присутніх на складанні та оформленні наряду допуску, проведенні інструктажу перед початком роботи, електротехнічних та механічних випробовувань, підготовці робочого місця, використанні засобів захисту та їх зберіганні.

Також посадові особи Управління надали роз’яснення присутнім щодо атестації робочих місць за умовами праці та порядку її проведення.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.