(0432) 67-29-80
Вінницька область

Проведено нараду з посадовцями ПАТ «Медтехніка»

Проведено нараду з посадовцями ПАТ «Медтехніка»

Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ПАТ «Медтехніка», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт, запобігання виробничому травматизму.

Головний державний інспектор Сергій Рудюк акцентував увагу учасників наради на причинах і обставинах нещасних випадків на виробництві. Поінформував присутніх про характерні порушення вимог охорони праці та промислової безпеки, надав докладні відповіді на питання щодо ведення документації з питань охорони праці на підприємстві.

Посадовим особам підприємства наголошено на необхідності посилити роботу з удосконалення системи управління охороною праці у кожному структурному підрозділі підприємства, проведенні відповідних профілактичних заходів, впровадженні міжнародного досвіду модернізації підприємств з метою усунення шкідливих і небезпечних факторів виробництва.

Особливу увагу було звернуто на наявність дозволів на роботи, об’єкти, машини, механізми та устаткування підвищеної небезпеки, проведення проведенням медичних оглядів працівників певних категорій, своєчасності проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.