(0432) 67-29-80
Вінницька область

Проведено нараду для попередження виробничого травматизму

Проведено нараду для попередження виробничого травматизму

Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «СБІ» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.

Головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Сергій Рудюк поінформував присутніх щодо ефективності функціонування системи управління охороною праці підприємства згідно з положенням, затвердженим власником. Наголосив на необхідності виконання вимог законодавства з охорони праці щодо проходження робітниками спеціального навчання і перевірки знань з питань з охорони праці відповідно до «Переліку робіт підвищеної небезпеки». Особливу увагу звернув на наявність дозволів на роботи, об’єкти, машини, механізми та устаткування підвищеної небезпеки.

Присутнім наведено дані про травматизм на підприємствах галузі машинобудування в Україні та області за 2017-2018 роки та проаналізував основні причини настання нещасних випадків на виробництві. Було зазначено, що основні профілактичні заходи щодо запобігання травматизму – це безпечність технологічних процесів і обладнання, утримання приміщень, обладнання та утримання засобів захисту в належному стані, організація виконання робіт відповідно до вимог безпеки

Під час наради було також наголошено на важливості обов’язкового проходження періодичних медичних оглядів з метою визначення професійної придатності працівників, на обов’язку керівництва підприємства щодо забезпечення працівників у повному обсязі спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.