gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Проведено засідання колегії Управління Держпраці

29 червня 2022 року, під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця відбулось засідання колегії Управління за участі посадових осіб Управління Держпраці та  ПрАТ «Вінницький олієжиркомбінат» за результатами спеціального розслідування групового нещасного випадку, що стався 25.02.2022 року на ПрАТ «Вінницький олієжиркомбінат». В результаті якого, під час виконання газонебезпечних робіт постраждало 11 осіб, одна особа – зі смертельним наслідком.

 

У роботі засідання колегії взяли участь Т.в.о. Голови правління ПрАТ «Вінницький олієжиркомбінат», а також керівники та головні спеціалісти структурних підрозділів підприємства, яких було заслухано щодо виконання заходів викладених в актах розслідування.

Під час засідання, присутні проаналізували стан виробничого травматизму і причини його виникнення та обговорили заходи, які дозволять знизити його рівень, а разом з тим підвищити рівень охорони праці на виробництві.

Посадові особи Управління Держпраці зазначили, що організувати безпечні умови праці для усіх працівників – це одне з головних завдань роботодавця, яке він має обов’язково виконувати не дивлячись ні на які обставини.

За результатами засідання колегії прийняте відповідне рішення.

2022-06-30

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.