(0432) 67-29-80
Вінницька область

Протягом 3 місяців в області офіційно працевлаштовано майже 32 тисячі громадян

Протягом 3 місяців в області офіційно працевлаштовано майже 32 тисячі громадян

Про це у своїх повідомленнях, що надійшли до фіскальної служби Вінницької області 1 січня по 1 квітня 2019 року, проінформували близько 10,7 тисяч роботодавців Вінниччини.

Порівняно з аналогічним періодом 2018 року, кількість працевлаштованих зросла на 20,1%. Тоді як кількість таких громадян трохи перевищила 26,6 тисяч осіб. Про це зазначив начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський, додавши, що таким чином бізнес нашої області підтверджує позитивне сприйняття змін у законодавстві про працю.

«Враховуючи статистику, кожного дня на Вінниччині офіційну роботу отримують понад 3,5 сотень громадян. А це значить, що всі вони матимуть соціальний захист сьогодні і забезпечену старість у майбутньому. Їх, у свою чергу, зможе гарантувати держава за рахунок отриманих до казни податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску», – зауважив посадовець.

Нагадаємо, що порядок подання повідомлення про прийняття працівника на роботу визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року N413. Відповідне повідомлення може бути надано засобами електронного зв′язку з використанням електронного цифрового підпису; на паперових носіях разом з копією в електронній формі; на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше, ніж із п′ятьма особами.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.