(0432) 67-29-80
Вінницька область

Протидія торгівлі людьми

Протидія торгівлі людьми

23 липня головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна взяла участь у засіданні робочої групи з питань протидії торгівлі людьми Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Модератор – начальник управління праці та сімейної політики Вінницької обласної державної адміністрації, секретар Робочої групи Світлана Ярмоленко.

Головним питанням порядку денного Робочої групи – проведення інформаційної компанії з протидії торгівлі людьми, приуроченої до Всесвітнього дня протидії людьми (30 липня).

У ході обговорення прийнято рішення щодо участі волонтерами представників органів державної влади, місцевого самоврядування правоохоронних органів та громадських організацій у проведенні інформаційно-консультативних пунктів з питань протидії людьми: «Були в рабстві? Звернись! Отримай допомогу!» на Центральному ринку та на залізничному вокзалі, з використанням інсталяції «Невидимі», з метою ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми, встановлення їм відповідного статусу та надання згідно чинного законодавства допомоги.

Запропоновано провести відповідні заходи у всіх районах та містах обласного значення області.

Також, повідомляємо, що 30 липня , початок о 16 год. цього року відбудеться безкоштовний перегляд фільму «Жінка в полоні» у кінотеатрі «Родина» , м. Вінниця.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.