(0432) 67-29-80
Вінницька область

Протидія пандемії

Протидія пандемії

13 березня, у Білій залі Вінницької міської ради відбулося друге засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На ній ухвалили рішення про запровадження додаткових обмежень на території Вінницької міської ОТГ у зв’язку з пандемією коронавірусу в світі. Так, до попереднього протоколу, який був ухвалений на першому засіданні комісії, додали нові вимоги. Відповідні листи направлено всім керівникам підприємств, закладів та організацій.

ТРЦ, ринки, інші заклади:

– На період карантину керівникам торговельно-розважальних центрів припинити роботу всіх дитячих атракцій.

 – Припинити проведення масових заходів керівникам розважальних закладів та комп’ютерних клубів

 – Припинити роботу тренажерних залів та фітнес-клубів

 – Посилити санобробку ринків та великих торгових закладів, встановити дезінфектори для відвідувачів, надати відкритий та безкоштовний доступ до вбиралень. Інформувати споживачів про наявність продуктів та опрацювати питання дистанційного замовлення та доставки товарів.

 

Для установ та підприємств:

 – Заборонити на території Вінницької міської ОТГ проведення всіх масових заходів.

 – Скасувати особисті прийоми громадян в усіх органах влади.

 – Керівникам підприємств та організацій запровадити щоденний температурний скрініг працівників, відправляти на самоізоляцію всіх, хто має ознаки ГРВІ. Опрацювати можливість роботи підприємств в дистанційній формі, використовуючи засоби електронної комунікації.

 – Здійснювати профілактичне спостереження за особами, які відвідували країни, де зафіксовані випадки захворювання на коронавірус Covid-19. Регулярно провітрювати робочі приміщення та здійснювати дезінфекцію кварцевими лампами.

Поліції спільно з патрульними – забезпечити громадський порядок та виконання обмежувальних заходів.

Заклади освіти

Також директорка Департаменту освіти ВМР Оксана Яценко нагадала, що з 14 березняпочинається карантин в усіх дошкільних навчальних закладах усіх форм власності, а також інклюзивно-ресурсних центрів. Попередньо карантин триватиме до 4 квітня. Нагадаємо, що раніше такий карантин був запроваджений також для шкіл та вишів на території всієї області.

Прозорі офіси

Крім того учасники комісії закликали вінничан без нагальної потреби не відвідувати “Прозорі офіси”, а користуватися телефонним зв’язком та онлайн-сервісами. Водночас ЦНАПи працюватимуть в штатному режимі.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.