(0432) 67-29-80
Вінницька область

«Професіоналізація освіти дорослих через призму реформ»

«Професіоналізація освіти дорослих через призму реформ»

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Неля Кривонос взяла участь у роботі чергового навчального семінару з тематики підвищення компетентностей з організаційної та управлінської діяльності неприбуткових організацій Вінницької області у рамках реалізації проекту, що став одним з переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

«Сьогоднішнє заняття присвячене наданню практичних рекомендацій головам та бухгалтерам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінниччини з тематики покращення управління, бухгалтерського обліку та оподаткування, а також звітування у ході своєї роботи», – зазначила голова Вінницької обласної організації товариства «Знання» України, керівник проекту Людмила Кулик.

«Наше завдання: максимально доступно та практично надати відповідні знання, уміння та навички з тематики ефективного управління», – відзначив голова Вінницької обласної організації «Союз юристів України», лектор Олексій Гончар.

Неля Кривонос інформувала присутніх про зміни у чинному законодавстві щодо оплати праці та можливості проведення перевірок за додержанням законодавства про працю, фінансових санкцій за порушення трудового законодавства, зокрема, своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці тощо.

Під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз’яснення. Зокрема, розглядались практичні аспекти застосування нововведень у чинному законодавстві, щодо працевлаштування найманих працівників, оплати праці, обліку робочого часу, штрафні санкції та кримінальну відповідальність за порушення норм чинного законодавства про працю.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.